Nasza Firma

Bezpieczeństwo i satysfakcja klienta jest najważniejszą wartością
Marka MAXSYSTEM jest wypadkową doświadczenia, wiedzy, zaangażowania i dążenia do samodoskonalenia. W swojej codziennej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobywane na wielu płaszczyznach. Kierujemy się zasadą, że nasze projekty mają nie tylko działać, lecz również wyglądać. Stąd też wielką wagę przykładamy do samej estetyki wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż świat i jego technologie wciąż prą do przodu. Aby nie pozostać w tyle za postępem, dużą uwagę przywiązujemy do rozwoju, poszukiwania nowych technologii, rozwiązań, zastosowań. W zawodzie tym niezwykle ważna jest kreatywność, czasem na pozór najbardziej niedorzeczne rozwiązania, finalnie okazują się najbardziej trafione...

Klienci

Do tej pory zaufało nam wielu klientów. Począwszy od osób prywatnych i najdrobniejszych zleceń, a skończywszy na firmach, instytucjach i placówkach oświatowych. Wśród nich znaleźli się między innymi:
- AMW TBS Kwatera
- KAMI Zarządzanie nieruchomościami
- CITYTECH
- BLUMARK s.c.
- Szkoła Podstawowa nr 52 z Warszawy

Kontrahenci:

Dobierając dostawców i kontrahentów, kierujemy się przede wszystkim możliwością zaspokojenia potrzeb klienta. Wybieramy sprzęt jedynie markowych i sprawdzonych dostawców. Jednocześnie długotrwała współpraca, pozwala nam oferować klientom najniższe ceny. Wybierając sprzęt staramy się również kierować jego dostępnością, wsparciem i serwisem, tak aby czas oczekiwania na dostawy oraz ewentualne naprawy, zawsze był jak najkrótszy.