Świadczone usługi

Branża elektryczna.

Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia w zakresie eksploatacji, dozoru oraz dokonywania pomiarów elektrycznych. Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Jak również zajmujemy się modernizacją, naprawą i rozbudową tych już istniejących.

Systemy bezpieczeństwa

Zajmujemy się tworzeniem od podstaw, naprawą, konserwacją oraz rozbudową systemów telewizji przemysłowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, domofonów, wideodomofonów, sygnalizacji alarmu pożarowego, detekcji gazów (GAZEX). Mamy również wieloletnie doświadczenie w montażu, serwisowaniu i konserwacji bram wjazdowych, drzwi garażowych, szlabanów i automatyki.

Systemy przeciwpożarowe i środki gaśnicze

Świadczymy usługi w zkresie serwisu, konserwacji i przeglądów kontrolnych bram i drzwi przeciwpożarowych, hydrantów, gaśnic i systemów oddymiania.

Sieci komputerowe.

Wykonujemy również sieci komputerowe, począwszy od okablowania strukturalnego, poprzez instalację i konfigurację sprzętu a skończywszy na naprawach i okresowych przeglądach. Sieci budujemy zarówno w oparciu o kable miedziane jak i z wykorzystaniem światłowodów.

Jak pracujemy?

  • Jakość, jakość, jakość.
    Zawsze z najwyższą dbałością o standardy wykonania i sprostanie oczekiwaniom klienta.
  • Zgodnie z przepisami
    W swojej działalności kierujemy się ściśle przepisami prawa, normami oraz zaleceniami producentów.

Dla kogo pracujemy?

Nie ma klientów lepszych i gorszych

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem. Bez względu na rodzaj i wielkość świadczonych usług.

Klient nie zawsze ma rację.
Mając na uwadze dobro Klienta i będąc profesjonalistami w swojej branży, nie boimy się podjąć ryzyka przedstawienia klientowi lepszego rozwiązania niż proponowane przez niego.

Metody

Przede wszystkim systematycznie.
Chaos prowadzi do pomyłek.
W zgodzie z zasadami.
Nie uznajemy odstępstw od przepisów, norm i wytycznych.
Nie tolerujemy niekompetencji
Niekompetencje prowadzą do strat.